Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar
2022-yilda (Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar)
2023-yilda (Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar)
2024-yilda (Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar)
2025-yilda (Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar)

Сведения о товарах (работах, услугах), которые планируется закупить за счет средств государственного бюджета, государственных целевых фондов и внебюджетных средств бюджетных организаций
В 2022 году (сведения о товарах (работах, услугах), планируемых к закупке за счет средств государственного бюджета, государственных целевых фондов и внебюджетных фондов бюджетных организаций)
В 2023 году (сведения о товарах (работах, услугах), планируемых к закупке за счет средств государственного бюджета, государственных специальных фондов и внебюджетных фондов бюджетных организаций)
В 2024 году (сведения о товарах (работах, услугах), которые планируется закупить за счет средств государственного бюджета, государственных специальных фондов и внебюджетных фондов бюджетных организаций)
В 2025 году (сведения о товарах (работах, услугах), планируемых к закупке за счет средств государственного бюджета, государственных целевых фондов и внебюджетных фондов бюджетных организаций)