Davlat xaridlari va investitsiya loyihalari doirasida hamda ruxsat etish xususiyatiga ega hujjatlarni berish bo‘yicha tashkil etiladigan xarid komissiyalarining tarkibi to‘g‘risidagi ma’lumotlar
2021-yilda (Davlat xaridlari va investitsiya loyihalari doirasida hamda ruxsat etish xususiyatiga ega hujjatlarni berish bo‘yicha tashkil etiladigan xarid komissiyalarining tarkibi to‘g‘risidagi ma’lumotlar)
2022-yilda (Davlat xaridlari va investitsiya loyihalari doirasida hamda ruxsat etish xususiyatiga ega hujjatlarni berish bo‘yicha tashkil etiladigan xarid komissiyalarining tarkibi to‘g‘risidagi ma’lumotlar)
2023-yilda (Davlat xaridlari va investitsiya loyihalari doirasida hamda ruxsat etish xususiyatiga ega hujjatlarni berish bo‘yicha tashkil etiladigan xarid komissiyalarining tarkibi to‘g‘risidagi ma’lumotlar)

Сведения о составе закупочных комиссий, создаваемых в рамках государственных закупок и инвестиционных проектов и для выдачи документов разрешительного характера
В 2021 году (Сведения о составе закупочных комиссий, создаваемых в рамках государственных закупок и инвестиционных проектов и для выдачи документов разрешительного характера)
В 2022 году (Сведения о составе закупочных комиссий, создаваемых в рамках государственных закупок и инвестиционных проектов и для выдачи документов разрешительного характера)
В 2023 году (Сведения о составе закупочных комиссий, создаваемых в рамках государственных закупок и инвестиционных проектов и для выдачи документов разрешительного характера)