O‘rmon xo‘jaligi agentligida davlat xizmati bo‘yicha murojaatlarning qabul qilingan vaqti, masʼul ijrochisi, holati va natijasi kabilarni qamrab olgan ochiq maʼlumotlar reestri
2023 yilda "O‘rmon xo‘jaligi agentligida davlat xizmati bo‘yicha murojaatlarning qabul qilingan vaqti, masʼul ijrochisi, holati va natijasi kabilarni qamrab olgan ochiq maʼlumotlar reestri"
2024 yilda "O‘rmon xo‘jaligi agentligida davlat xizmati bo‘yicha murojaatlarning qabul qilingan vaqti, masʼul ijrochisi, holati va natijasi kabilarni qamrab olgan ochiq maʼlumotlar reestri"

Публичный реестр заявок на государственные услуги в Агентстве лесного хозяйства с указанием времени поступления, ответственного лица, статуса и результата.
В 2023 году создан «Реестр открытых данных о времени, ответственном исполнителе, статусе и результатах рассмотрения заявок на государственные услуги в Агентстве лесного хозяйства».
В 2024 году создан «Реестр открытых данных о времени, ответственном исполнителе, статусе и результатах рассмотрения заявлений на государственную службу в Агентстве лесного хозяйства».