27-iyun - Matbuot va ommaviy axborot vositalari xodimlari kuni
Qadrli jurnalistlar! O‘rmon xo‘jaligi agentligi rahbariyati va jamoasi Sizni 27 iyun – Matbuot va ommaviy axborot vositalari xodimlari kuni munosabati bilan samimiy muborakbod etib, inson qadri, yurt manfaati, vatan taraqqiyotini yuksaklarga ko‘tarish yo‘lidagi mas’uliyatli va sharafli faoliyatingizda muvaffaqiyatlar tilaydi.
Muhtaram Prezidentimiz Shavkat Mirziyoyevning “Haqiqatan ham, har qanday murakkab sharoitda ham adolat tamoyiliga, o‘zining hayotiy va ijodiy prinsiplariga sodiq qolish, odamlarni qiynayotgan kamchilik va muammolarni dadillik bilan ko‘tarib chiqish, ularni bartaraf etish uchun jamoatchilik fikrini shakllantirishga, avvalo, sizlar kabi ma’naviy jasorat egalarigina qodir bo‘ladi”, – deya bildirgan fikrlari sizlarga bo‘lgan yuksak e’tiborning ifodasidir.
El-yurt manfaati va Vatanimiz salohiyatini bundan-da yuksaklarga ko‘tarish yo‘lidagi mas’uliyatli ishlaringizda yangidan yangi zafarlar tilaymiz. Siz sharafli kasb egalariga doimo g‘ayrat, kuch va shijoat hamroh bo‘lsin!

June 27 - Day of press and media workers
Dear journalists! The management and team of the Forestry Agency sincerely congratulate you on June 27 - the Day of Press and Mass Media Workers, and wish you success in your responsible and honorable activities in the direction of raising the value of people, the interests of the country, and the development of the country to the highest levels.
Respected President Shavkat Mirziyoyev's "Truly, in any difficult situation, to be faithful to the principle of justice, to one's vital and creative principles, to boldly raise the shortcomings and problems that torment people, to form public opinion in order to eliminate them, first of all, like you only those who have spiritual courage will be able to do it", - their opinions are an expression of their high attention to you.
We wish you new victories in your responsible work for the benefit of the country and raising the potential of our country to even higher levels. May you always be accompanied by enthusiasm, strength and courage to the owners of honorable professions!