8-dekabr – O‘zbekiston Konstitutsiyasi kuni muborak bo‘lsin!
O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi xalqimizning erkinlik, adolat va farovonlik sari intilishining yorqin ramzi, davlatimizning mustahkam poydevori hisoblanadi.
Konstitutsiyamiz fuqarolarimizga o‘z huquq va erkinliklarini ta’minlash, davlat va jamiyat taraqqiyotida teng ishtirok etish imkoniyatini beradi. Shu bilan birga, tabiatni asrash, ekologik muvozanatni saqlash mas’uliyatini ham har birimizning burchimiz sifatida belgilaydi.
O‘rmon xo‘jaligi agentligi jamoasi nomidan barcha yurtdoshlarimizni ushbu muhim sana bilan samimiy tabriklaymiz! Keling, tabiatni asrab-avaylash, kelajak avlodlarga sog‘lom muhit qoldirish yo‘lida birgalikda harakat qilaylik.

С 8 декабря-Днем Конституции Узбекистана!
Конституция Республики Узбекистан является ярким символом стремления нашего народа к свободе, справедливости и процветанию, прочным фундаментом нашего государства.
Наша Конституция предоставляет нашим гражданам возможность обеспечить свои права и свободы, равное участие в развитии государства и общества. В то же время сохранение природы также определяет ответственность за поддержание экологического баланса как обязанность каждого из нас.
От имени коллектива агентства лесного хозяйства сердечно поздравляем всех наших соотечественников с этой знаменательной датой! Давайте вместе работать над сохранением природы, оставляя здоровую окружающую среду для будущих поколений.