Barcha yetkazib beruvchilarga e’lon
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Maxkamasining  2021 yil 21 dekabrdagi  788-F sonli farmoyishiga asosan Jizzax viloyati Zomin tumanining tog‘li xududlari va yo‘l bo‘ylarida 30 kmlik sim to‘siqlar o‘rnatish uchun mablag‘ ajratilgan.
Yuqoridagilarni inobatga olib, O‘rmon xo‘jaligi davlat qo‘mitasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Maxkamasining  2021 yil 21 dekabrdagi  788-F sonli farmoyishi  talablari asosida 30 kmlik sim to‘siqlar o‘rnatish uchun tijorat takliflarni 2022 yil 22 aprel kuniga qadar qo‘mitaning info@urmon.uz elektron manziliga qabul qiladi.
Takliflar Qo‘mitaning xarid komissiyasi tomonidan ko‘rib chiqiladi hamda eng ma’qul takliflar tanlab olinadi.

Уведомление всем поставщикам
Согласно постановлению Кабинета Министров Республики Узбекистан №788-Ф от 21 декабря 2021 года выделены средства на установку 30 км проволочных ограждений в горных районах Зоминского района Джизакской области и вдоль дорог.
Учитывая вышеизложенное, Государственный комитет лесного хозяйства на основании требований Кабинета Министров Республики Узбекистан от 21 декабря 2021 года № 788-Ф принимает коммерческие предложения на установку 30 км проволочных ограждений по 22 апреля 2022 г. «Адрес электронной почты Миты — info@urmon.uz».
Предложения будут рассмотрены закупочной комиссией Комитета и выбраны наиболее выгодные предложения.