Barcha yetkazib beruvchilarga e’lon
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Maxkamasining  2021 yil 21 dekabrdagi  788-F sonli farmoyishiga asosan Jizzax viloyati Zomin tumanining tog‘li xududlari va yo‘l bo‘ylarida 30 kmlik sim to‘siqlar o‘rnatish uchun mablag‘ ajratilgan.
Yuqoridagilarni inobatga olib, O‘rmon xo‘jaligi davlat qo‘mitasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Maxkamasining  2021 yil 21 dekabrdagi  788-F sonli farmoyishi  talablari asosida 30 kmlik sim to‘siqlar o‘rnatish uchun tijorat takliflarni 2022 yil 22 aprel kuniga qadar qo‘mitaning info@urmon.uz elektron manziliga qabul qiladi.
Takliflar Qo‘mitaning xarid komissiyasi tomonidan ko‘rib chiqiladi hamda eng ma’qul takliflar tanlab olinadi.

Notice to all suppliers
According to the order of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan No. 788-F dated December 21, 2021, funds were allocated for the installation of 30 km of wire fences in the mountainous areas of the Zomin district of the Jizzakh region and along the roads
Taking into account the above, the State Committee of Forestry, based on the requirements of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan No. 788-F of December 21, 2021, accepts commercial proposals for the installation of 30 km of wire fences by April 22, 2022 "Mita's email address is info@urmon.uz."
Proposals will be reviewed by the procurement committee of the Committee and the most favorable proposals will be selected.