LAOG ehtiyojlari uchun ofis uskunalarini sotib olish
Xalqaro taraqqiyot uyushmasi (XTU) ishtirokida “O‘zbekistonda barqaror o‘rmon landshaftlarini tiklash” loyihasi
Qarz № 71380-UZ
LRP/RFQ/01
O‘zbekiston Respublikasi hukumati “O‘zbekistonda barqaror o‘rmon landshaftlarini tiklash” loyihasi doirasida XTUdan kredit oldi va mablag‘larning bir qismini LRP/RFQ/01 shartnomasi bo‘yicha loyiha ehtiyojlari uchun Ofis texnikalari sotib olish uchun tegishli to‘lovlarni amalga oshirish uchun ishlatmoqchi.
Tanlov savdolarini o'tkazishda Jahon bankining qoidalari va tartiblari qo'llaniladi.
O‘rmon xo‘jaligi agentligi qoshidagi “O‘zbekistonning barqaror o‘rmon landshaftlarini tiklash” loyihasi shu bilan tanlov huquqiga ega bo‘lgan ishtirokchilarni LAOG ehtiyojlari uchun ofis texnikalari sotib olish uchun o‘z narxlari bo‘yicha takliflarini taqdim etishni taklif qiladi.
1. Tanlov savdolari Taklif qilish tartib-qoidalariga muvofiq o'tkaziladi. 2023-yil noyabrdagi qarz oluvchilar uchun xaridlar qoidalarida (5-nashr) tasvirlangan narx taklifi (Xarid) uchun.
2. Tendrga qiziquvchi ishtirokchilar qo'shimcha ma'lumot olishlari mumkin, shuningdek, quyida sanab o'tilgan uskunalar uchun narx taklifi so'rovi elektron shaklda ko'rsatilgan pochta manziliga yoki loyiha LAOGdan quyidagi manzil bo'yicha:

Procurement of office equipment for GRP needs
Project “Uzbekistan resilient landscapes restoration project” with participation of International Development Association (IDA)
Loan No. 71380-UZ
LRP/RFQ/01
The Government of the Republic of Uzbekistan has received a loan from IDA under the project "Uzbekistan resilient landscapes restoration project", and intends to use part of the funds to make matching payments under the LRP/RFQ/01 contract for Procurement of Office Equipment for the needs of PIU.
The World Bank's rules and procedures will be decisive in the competitive bidding process.
The Project “Uzbekistan resilient landscapes restoration project” under the Forestry Agency hereby invites eligible bidders to submit their quotations for the procurement of office equipment for the needs of the PIU.
Competitive bidding will be conducted in accordance with the Request for Quotation (RFQ) procedures described in the Procurement Rule for FIP Borrowers dated November 2023 (Edition 5).
Interested bidders may obtain further information as well as the Request for Quotation for the below equipment electronically at the mailing address provided or from the Project PIU at the address below:
№ Name of goods Unit of measurement Quantity
1 Personal computer pcs. 22
2 Laptops pcs. 22
3 A4 Printers pcs. 4
4 A3 Printer pcs. 1
5 SSD hardware pcs. 3
6 Printer (scanner copier) pcs. 6
7 Refrigerator pcs. 1
8 Coffee machine pcs. 1
9 Microwave pcs. 1
Republic of Uzbekistan, Tashkent city, Bunyodkor Avenue, 7, 100043
Ministry of Ecology, Environmental Protection and Climate Change of the Republic of Uzbekistan
Tel: +99897 734 6909
Email: resilanduz@gmail.com
1. Quotations must be delivered in hard copy to the above address no later than 16:05 Tashkent time, September 23, 2024. Late bids shall be rejected.