Loyiha yuzasidan tadbirlar davom etmoqda
Xitoyning ELINC kompaniyasining Xuan Chao (Generalniy direktori), Chju Vey (Marketing bosh menejeri) Mi Minxau (Marketing menejeri) Xu Vey (Texnik mutaxassis) Chjao Danyanlar (texnik mutaxassis) bilan Ekologiya atrof muhitni muhofaza qilish va iqlim o‘zgarishi vazirligi hamda O‘rmon xo‘jaligi agentligi xodimlari bilan birgalikda hamkorliklar yuzasidan qo‘shma loyihasi doirasida birgalikda tadqiqotlar va loyihalar amalga oshirish to‘g‘risida tadbir tashkil etildi.
Qayd etish lozimki, Xitoyning ELINC kompaniyasi tomonidan amalga oshirilgan loyihalar hamda O‘zbekistonning Ekologiya, o‘rmon xo‘jaligi sohasida raqamlashtirishni yuqori suratlarda joriy etish va sohada mavjud muammolarning yechimlari yuzasidan taqdimot bo‘lib o‘tdi.
Ushbu tadbirda Xitoyning ELINC kompaniyasining sohani raqamlashtirish, kiberxavfsizlik tizimini mukammal joriy etish, yong‘in xavfsizligini doimiy ravishda monitoring qilish, sun’iy intellekt texnologiyalaridan foydalanish, elektron hukumatni rivojlantirish orqali sohani to‘liq raqamli tizimga o‘tkazish, xizmat inspektorlarni ish faoliyatini doimiy monitoring qilish va signalizatsiya tizimlari yuqori texnologiyalarni qo‘llash yuzasidan taqdimoti namoyishi bo‘lib o‘tdi va fikrlar almashildi.

Activities related to the project are ongoing
Huang Chao (General Manager), Zhu Wei (Marketing General Manager), Mi Minghau (Marketing Manager), Hu Wei (Technical Specialist) and Zhao Danyanlar (Technical Specialist) of China ELINC Company met with the Ministry of Ecology, Environment Protection and Climate Change and O' An event on joint research and implementation of projects was organized within the framework of the joint project on cooperation with the employees of the forestry agency.
It should be noted that there was a presentation on the projects implemented by the Chinese company ELINC and the introduction of digitization in the field of ecology and forestry of Uzbekistan and solutions to existing problems in the field.
At this event, the digitalization of the industry by the Chinese company ELINC, the perfect introduction of the cyber security system, continuous monitoring of fire safety, the use of artificial intelligence technologies, the transition of the industry to a fully digital system through the development of e-government, the continuous monitoring of the performance of the inspectors and A presentation on the use of high-tech alarm systems was held and opinions were exchanged.