Qoʼmitaning va uning tarkibiy va hududiy boʼlinmalarining huquqiy maqomini belgilovchi normativ-huquqiy hujjatlar?
qoʼmita tomonidan qabul qilingan normativ-huquqiy hujjatlar, normativ hamda boshqa hujjatlar, shuningdek, ularning ijro etilishining borishi toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmita tomonidan qabul qilingan normativ-huquqiy hujjatlarga, normativ va boshqa hujjatlarga oʼzgartish va qoʼshimchalar kiritish, shuningdek, ushbu hujjatlarni oʼz kuchini yoʼqotgan deb topish toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmita tomonidan ishlab chiqilayotgan normativ-huquqiy hujjatlarning, normativ va boshqa hujjatlarning loyihalari toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmita tomonidan davlat dasturlari hamda boshqa dasturlar amalga oshirilishi toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmita tomonidan oʼtkaziladigan ommaviy tadbirlar (majlislar, kengashlar, uchrashuvlar, matbuot konferensiyalari, brifinglar, seminarlar, davra suhbatlari va boshqalar) toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmitaning ning davlat hokimiyati va boshqaruvining boshqa organlari, jismoniy va yuridik shaxslar, shuningdek, xorijiy va xalqaro tashkilotlar bilan hamkorligi toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Аmalga oshirilishida qoʼmita ishtirok etayotgan Oʼzbekiston Respublikasining xalqaro shartnomalari toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmitaning faoliyati sohasiga taalluqli boʼlgan tarmoqning (hududning) holatini va uning rivojlanish surʼatini tavsiflovchi asosiy koʼrsatkichlar haqidagi, shu jumladan ijtimoiy-iqtisodiy rivojlanish koʼrsatkichlari toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmita tomonidan oʼtkaziladigan (tashkil etiladigan) ochiq tanlovlar (tenderlar) va kimoshdi savdolari toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Boʼsh ish oʼrinlari, ishga qabul qilish shartlari va boʼsh ish oʼrinlarini egallash uchun nomzodlarga qoʼyiladigan talablar toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmita tomonidan tuzilgan muvofiqlashtiruvchi va maslahat organlari toʼgʼrisidagi maʼlumotlar?
Qoʼmitaning ochiq hayʼat majlislarini oʼtkazish rejalari, shu jumladan majlislarning kun tartibi loyihalari, ular oʼtkaziladigan sana, joy va vaqt, majlislarda hozir boʼlish tartibi.
Eslatma: Qoʼmitaning rasmiy veb-saytiga qonun hujjatlariga muvofiq boshqa maʼlumotlar ham joylashtirilishi mumkin!

Information about the activities of the committee to be posted on the official website
Normative legal documents defining the legal status of the committee and its structural and territorial divisions?
normative legal documents, normative and other documents adopted by the committee, as well as information on the progress of their implementation?
Information on making changes and additions to regulatory legal documents, normative and other documents adopted by the committee, as well as declaring these documents invalid?
Information about drafts of normative legal documents, normative and other documents being developed by the committee?
Information about the implementation of government programs and other programs by the committee?
Information about public events held by the committee (meetings, councils, meetings, press conferences, briefings, seminars, roundtable discussions, etc.)?
Information about the cooperation of the committee with other bodies of state power and administration, natural and legal entities, as well as foreign and international organizations?
Information about the international agreements of the Republic of Uzbekistan, in the implementation of which the committee participates?
Information about the main indicators describing the state of the network (territory) and the pace of its development, including indicators of socio-economic development, related to the field of activity of the committee?
Information about open competitions (tenders) and auctions conducted (organized) by the committee?
Information about vacancies, terms of employment and requirements for candidates to fill the vacancies?
Information on coordinating and advisory bodies established by the committee?
Plans for holding open board meetings of the committee, including draft agendas for meetings, date, place and time, attendance at meetings.
Note: Other information may be placed on the official website of the Committee in accordance with the law!